Formularz rejestracyjny do Akademii

Za pierwsze 30 dni płacisz tylko 47 zł, po 30 dniach 147 zł miesięcznie
Akademia Inwestor Bartosza Nosiadka
Coupon Code
Załóż konto
siła hasła
Dodatkowe informacje (nie wymagane)


Billing Address
Zapłać teraz
O Akademii Bartosza Nosiadka +

Dostęp do akademii to płatna usługa która polega na udostępnianiu konsumentowi w częściach (ratach) dostępu do kolejnych materiałów szkoleniowych z zakresu inwestowania w nieruchomości (materiały video do odtworzenia na stronie oraz materiały pomocnicze do pobrania w formatach docx, pdf, txt, xls).

Opłata promocyjna w pierwszym miesiącu wynosi 7 zł i jest dokonywana przez konsumenta poprzez system paypal gdzie jest autoryzowana jego karta płatnicza, natomiast w każdym kolejnym miesiącu opłata wynosi 147 zł jest pobierane automatycznie z jego karty.

Klient ma prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie jej trwania, natomiast zwrot może zostać dokonany tylko za miesiąc, w którym rezygnacja nastąpiła.

Na wszystkie płatności klient otrzymuje fakturę vat.

Potwierdzenie dokonania płatności, oraz dostęp do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Opinie o Akademii +


"Bardzo ciekawe szkolenie. Dużo się uczę i nabieram odwagi na rozpoczęcie procesu inwestycji w nieruchomości. Jutro spotykam się z agentem nieruchomości, żeby zobaczyć propozycje ich OKAZJI 🙂 Zacznę wiedzę teoretyczną zamieniać w praktykę. Dziękuję”- Joanna Rozbicka


“Akademia Inwestor to świetny projekt, który pozwala nawet takim osobom jak ja, czyli zupełnym laikom rozeznać się w temacie inwestowania i nieruchomości. Materiały są przygotowane profesjonalnie, a jednocześnie zrozumiale dla przeciętnego "kowalskiego" 🙂 Jak dla mnie strzał w dziesiątkę! Po 6 miesiącach w Akademii każdy może świadomie zdecydować, czy chce wypróbować zdobytą wiedzę w praktyce, czy raczej nie jest to zajęcie dla niego. Szczerze polecam!!!”- Monika Wolska


warto!


Miałem obawy co do tego czy będą to dobrze wydane pieniądze ale niepotrzebnie. Szkolenia są genialne w swej prostocie i bardzo ale to bardzo użyteczne (jeśli tylko ktoś chce się uczyć). Ta wiedza jest warta o wiele więcej i bez wątpienia sa to dobrze wydane pieniądze!

Będę polecać moim znajomym


- Łukasz


Rewelacja


Akademia Inwestor to rewelacyjny "mobilizator" do działania, zwłaszcza dla osób, które do tej pory w nic nie inwestowały. Bardzo polecam, ekipa prowadząca jest doskonała !!!


- Małgorzata Paul


Bardzo dużo wiedzy


Jak w tytule, bardzo dużo wiedzy, podanej w bardzo przystępny sposób. Bartek jest bardzo przekonujący, szczególnie z tego powodu, że opowiada o swoich doświadczeniach i zmaganiach w branży


- Robert O

W Akademii Nauczysz się:

od czego zacząć inwestowanie - krok po kroku

jak realnie zarobić na mieszkanie bez kredytów

jaką strategię inwestycyjną przyjąć w zależności od Twojej sytuacji

gdzie szukać jak negocjować okazje inwestycyjne

jak remontować, wykańczać pod konkretne grupy odbiorców

jak chronić się przed nadmiernym ryzykiem

jak optymalizować podatki i chronić swoje pieniądze

Potrzebujesz Pomocy?

Napisz do nas na kontakt@fibradream.pl

Bezpieczeństwo

Prywatność

Chronimy Twoją prywatność i nie udostępniamy nikomu Twojego emaila

Bezpieczeństwo

Transakcja jest przetwarzana przez bezpieczny serwis transakcyjny PayPal