Formularz rejestracyjny do Akademii

Za pierwsze 30 dni płacisz tylko 47 zł, po 30 dniach 147 zł miesięcznie. W każdej chwili możesz zrezygnować.
Akademia Inwestor Bartosza Nosiadka
Coupon Code
Załóż konto
siła hasła
Dodatkowe informacje (nie wymagane)


Billing Address
Zapłać teraz
O Akademii Bartosza Nosiadka +

Dostęp do akademii to płatna usługa która polega na udostępnianiu konsumentowi w częściach (ratach) dostępu do kolejnych materiałów szkoleniowych z zakresu inwestowania w nieruchomości (materiały video do odtworzenia na stronie oraz materiały pomocnicze do pobrania w formatach docx, pdf, txt, xls).

Opłata promocyjna w pierwszym miesiącu  jest dokonywana przez konsumenta poprzez system paypal gdzie jest autoryzowana jego karta płatnicza, natomiast w każdym kolejnym miesiącu opłata wynosi 147 zł jest pobierane automatycznie z jego karty.

Klient ma prawo do rezygnacji z usługi w dowolnym momencie jej trwania, natomiast zwrot może zostać dokonany tylko za miesiąc, w którym rezygnacja nastąpiła.

Na wszystkie płatności klient otrzymuje fakturę vat.

Potwierdzenie dokonania płatności, oraz dostęp do szkolenia zostanie przesłany drogą mailową na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Opinie o Akademii +


"Bardzo ciekawe szkolenie. Dużo się uczę i nabieram odwagi na rozpoczęcie procesu inwestycji w nieruchomości. Jutro spotykam się z agentem nieruchomości, żeby zobaczyć propozycje ich OKAZJI 🙂 Zacznę wiedzę teoretyczną zamieniać w praktykę. Dziękuję”- Joanna Rozbicka


“Akademia Inwestor to świetny projekt, który pozwala nawet takim osobom jak ja, czyli zupełnym laikom rozeznać się w temacie inwestowania i nieruchomości. Materiały są przygotowane profesjonalnie, a jednocześnie zrozumiale dla przeciętnego "kowalskiego" 🙂 Jak dla mnie strzał w dziesiątkę! Po 6 miesiącach w Akademii każdy może świadomie zdecydować, czy chce wypróbować zdobytą wiedzę w praktyce, czy raczej nie jest to zajęcie dla niego. Szczerze polecam!!!”- Monika Wolska


warto!


Miałem obawy co do tego czy będą to dobrze wydane pieniądze ale niepotrzebnie. Szkolenia są genialne w swej prostocie i bardzo ale to bardzo użyteczne (jeśli tylko ktoś chce się uczyć). Ta wiedza jest warta o wiele więcej i bez wątpienia sa to dobrze wydane pieniądze!

Będę polecać moim znajomym


- Łukasz


Rewelacja


Akademia Inwestor to rewelacyjny "mobilizator" do działania, zwłaszcza dla osób, które do tej pory w nic nie inwestowały. Bardzo polecam, ekipa prowadząca jest doskonała !!!


- Małgorzata Paul


Bardzo dużo wiedzy


Jak w tytule, bardzo dużo wiedzy, podanej w bardzo przystępny sposób. Bartek jest bardzo przekonujący, szczególnie z tego powodu, że opowiada o swoich doświadczeniach i zmaganiach w branży


- Robert O

W Akademii Nauczysz się:

od czego zacząć inwestowanie - krok po kroku

jak realnie zarobić na mieszkanie bez kredytów

jaką strategię inwestycyjną przyjąć w zależności od Twojej sytuacji

gdzie szukać jak negocjować okazje inwestycyjne

jak remontować, wykańczać pod konkretne grupy odbiorców

jak chronić się przed nadmiernym ryzykiem

jak optymalizować podatki i chronić swoje pieniądze

Potrzebujesz Pomocy?

Napisz do nas na kontakt@fibradream.pl

Bezpieczeństwo

Prywatność

Chronimy Twoją prywatność i nie udostępniamy nikomu Twojego emaila

Bezpieczeństwo

Transakcja jest przetwarzana przez bezpieczny serwis transakcyjny PayPal