fade-leftfade-right

UWAGA: 100zł rabatu otrzymujesz tylko teraz, dlatego nie zamykaj tej strony, tylko dokładnie przeczytaj co wyjątkowego dla Ciebie przygotowałem w podziękowaniu za zakup książki

Chcesz mieć życie, które daje Ci więcej czasu i pieniędzy bez harówki ponad siły oraz... poczucie spełnienia?

Jak to jest? Dla pieniędzy jesteś w stanie tyrać po godzinach kosztem rodziny, a nie masz czasu dla siebie, ani dla najbliższych, by otoczyć ich miłością?


Może chcesz poznać sposób na życie, który daje poczucie bezpieczeństwa finansowego, ale jednocześnie uwalnia od codziennego kieratu?

To wcale nie oznacza, że teraz musisz rzucić wszystko i zająć się tym, co za chwilę Ci zaproponuję. Bo to jest metoda małych kroków, które może pokonać każdy, komu zależy na poprawie jakości swojego życia.

Zamiast poczucia ciągłego niedosytu, pośpiechu i wyrzutów sumienia z powodu braku czasu i sił na to, co dla Ciebie najcenniejsze, wreszcie odnajdziesz właściwą drogę dla siebie i zaczniesz żyć pełnią życia.

Pokażę Ci, jak ułożyć życie wg wartości, które zapewnią Ci spokój ducha i więcej czasu dla siebie i rodziny oraz… nauczę Cię krok po kroku, jak uczciwie i bez niepotrzebnego ryzyka zarabiać naprawdę dobre pieniądze i mieć poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Wreszcie więcej pieniędzy nie będzie oznaczało - więcej harowania.

Ale zanim przedstawię Ci szczegóły - poznajmy się bliżej.

Nazywam się Bartek Nosiadek i dobrze wiem, jak to jest wychodzić z domu kiedy jest ciemno i wracać - już po zmroku. I to nie w połowie grudnia, tylko… w środku wakacji.

Harowałem jak głupi w korporacji finansowo ubezpieczeniowej, w której odpowiedzialny byłem za sprzedaż prawie 500 jej przedstawicieli w kilkunastu oddziałach na terenie 3 województw.

Oprócz tego - rozkręcałem 2 swoje firmy po godzinach.

Fakt - powodziło nam się wtedy świetnie, niczego nie brakowało, każdego miesiąca “przynosiłem” kilka średnich krajowych, miałem do dyspozycji samochód, przywileje socjalne i inne dodatki.

No ale co z tego, skoro syna widziałem raz na kilka dni, z żoną wymieniłem co najwyżej kilka słów dziennie przez telefon, a kiedy wcześniej wracałem do domu (dla mnie po 21...), miałem siłę jedynie na otworzenie piwa siedząc na kanapie.

Byłem wypruty i sfrustrowany.

Choć na pierwszy rzut - wszystko było ok. Wspaniała i kochająca żona, zdrowy i wyczekiwany potomek, własne mieszkanie, praca, której zazdrościli mi koledzy (bo miałem “skórę, furę i komórę” :)).

Ale gdzieś w głębi mnie narastał konflikt. Czułem, że coś cały czas tracę.

Myśl, żeby tą robotę rzucić w cholerę i znaleźć zajęcie, które pozwoli równie godnie żyć, ale przede wszystkim - odzyskać czas dla siebie i rodziny, kiełkowała miesiącami. Aż dojrzałem do tej decyzji.

Szalę przeważyła nieuleczalna i paraliżująca życie choroba, która mnie spotkała.

Jak się historia z nią skończyła? Zdradzę Ci to w materiałach, do których za chwilę możesz mieć dostęp

Dziś czuję się wreszcie wolny i szczęśliwy

 

Zmieniłem całkowicie swoje życie.

Mam teraz każdego dnia czas dla żony i dzieci (w między czasie urodził nam się drugi syn, a teraz oczekujemy trzeciego dzieciątka:)); odpoczynek i wakacje.

Pracuję intensywnie - ale do 8 godzin dziennie i także niczego nam nie brakuje. A to dzięki wartościom, które wprowadziłem do życia i…

nieruchomościom.

7 lat temu zainwestowałem w pierwsze mieszkanie. To był pierwszy krok.

Choć bałem się samodzielnego biznesu, dziś moja agencja pośrednictwa sprzedaje ponad 100 nieruchomości rocznie, a firma deweloperska - właśnie kończy budowę kolejnych 18 mieszkań w 3 blokach na osiedlu.

Wierzę głęboko, że każdy też może poprawić swoją sytuację i mieć czas, siłę i możliwości, aby zająć tym, na czym mu najbardziej zależy. Tak naprawdę wystarczy najpierw małą zmiana; pierwszy krok; drobna decyzja.


Od razu poczujesz, że jesteś na właściwej drodze: robisz to, co i jak powinieneś.


A jeśli będziesz wytrwały, to nawet nie zorientujesz się, kiedy znajdziesz się w miejscu, o którym zawsze po cichu marzyłeś.

Mam dla Ciebie pewną propozycję. Zanim Ci jednak o niej opowiem, pozwól, że zadam Ci pytanie:

Kim chcesz być? Tak głęboko w sercu.

A kim jesteś teraz?

Listonoszem i wujkiem?

Czy kochającym mężem (żoną) i tatą (mamą), który zawsze jest blisko? Gdzie jest różnica? Już Ci mówię.

Jak wiesz, są jeszcze listonosze, którzy co miesiąc przynoszą pieniądze do domu.

-Puk puk.

-Kto tam?

-Twój mąż / żona. Przyniosłem pieniądze, aby zapewnić Wam godne życie.

-Aaa. Dziękuję.

-Proszę. To dla Was robię. Także… Yyy, przepraszam, ale muszę lecieć. Praca czeka.

A wujek? No - pojawia się od czasu do czasu na ważniejszych uroczystościach, urodzinach, na święta przyjedzie. Dzieci go generalnie lubią. On też kojarzy, do której klasy lub grupy w przedszkolu chodzą, czy na jakiej uczelni studiują. I… to by było na tyle z ich znajomości.

STOP. Zatrzymaj się proszę.

 

Nie czytaj dalej tego tekstu, tylko odpowiedz sobie szczerze:

Czy życie nie zaprowadziło Cię tam, gdzie przypominasz teraz bardziej listonosza i wujka w domu?

Pomyśl chwilę w ciszy:

 • Czy znasz ulubiony kolor córki?
 • Albo imię najlepszego kolegi syna z podwórka?
 • Kiedy byłeś ostatni raz na randce z żoną / mężem? Kiedy mieliście wspólny czas tylko dla siebie?
 • A Ty? Masz chwilę na wyciszenie się? Modlitwę? Relaks? Ćwiczenia? Czy gdy rano wstajesz, to już jesteś spóźniony?

.

.

.

.

...

Hmm?

Jak to jest u Ciebie? Odpowiedz sobie teraz. Zgodnie z prawdą. Poczekam.

Sam przez to przechodziłem. Jeszcze 5 lat temu, nie wiedziałem, jak budować głębokie relacje z bliskimi, czy zabezpieczyć ich finansowo.

Martwiłem się, że moje dochody będą niewystarczające lub spadną w przyszłości. Albo w ogóle ich nie będzie - np. z emerytury. Ciągle czułem presję, że muszę je teraz zwiększyć i odkładać coraz więcej - ale jak to zrobić bez harowania po godzinach?

Mój poziom satysfakcji z relacji z bliskimi, poczucia zabezpieczenia finansowego, samopoczucia i zdrowia, czy kontroli czasu średnio, oscylował wokół 3, a w porywach - 5 (w 10 stopniowej skali).

Dziś jest w okolicach 8.

A jak jest u Ciebie?

Chcę Ci właśnie pomóc przejść z miejsca, w którym teraz jesteś i nie czujesz się z tym najlepiej do punktu, o którym marzysz - wiesz, że tam powinieneś być.

Tak, to marzenie może stać się rzeczywistością, bo sam się o tym przekonałem na własnej skórze, ale też byłem świadkiem zmian, jakie robili w swoim życiu uczestnicy moich szkoleń.

Od osób, które radzą sobie zawodowo, często kosztem rodziny do osób, którym jeszcze bardziej się powodzi, ale przede wszystkim - odzyskały czas dla najbliższych i siebie.

Tego poczucia szczęścia nie da się zastąpić żadnymi pieniędzmi.

Akademia Inwestor Bartosz Nosiadek & Sebastian Kupiec
Akademia Inwestor Bartosz Nosiadek & Sebastian Kupiec

Szkoły inwestowania w nieruchomości dla przedsiębiorców, specjalistów i przedstawicieli wolnych zawodów, którzy chcą się wyrwać z kieratu we własnych firmach i korporacjach, by zyskać czas dla swoich najbliższych. Bez zbędnego ryzyka, pomnożyć oszczędności i zabezpieczyć przyszłość rodziny.

To nie jest zwykłe szkolenie, w którym mamię uczestników dochodami na dzień dobry po 25 tys. zł, niezależnością finansową po pół roku i życiem z rentierstwa jak milioner.

Fakt - nieruchomości pozwalają dobrze zarobić i godnie żyć, ale nie chodzi w Akademii tylko i wyłącznie o zarabianie.

Przede wszystkim zależy mi, abyś właśnie poukładał sobie życie wg hierarchii wartości, które przyniosą Ci radość z tego co robisz tu i teraz, poczucie bezpieczeństwa oraz więcej pokoju. Abyś nie miał już wyrzutów, że coś ważnego Ci umyka i nigdy już tego nie nadrobisz.

Tak, pieniądze są ważnym elementem w tej układance, ale one nie mogą nam przysłonić pozostałych wartości.

Bo tzw. wolność finansowa wcale nie daje szczęścia!

Co więc Cię czeka w Akademii Inwestora?

 

Akademia, to 12-miesięczny kurs inwestowania w nieruchomości i układania życia wg wartości, które przynoszą dobre owoce. W ramach tej szkoły otrzymasz co tydzień na maila dostęp do krótkich nagrań video, pełnych praktycznej wiedzy, jak krok po kroku poprawiać swoją sytuację finansową oraz znaleźć czas i siłę na to, co dla Ciebie najważniejsze.

Wszystko poparte moimi doświadczeniami i osobistymi przeżyciami.

Każdy więc znajdzie chwilę na Akademię, bo wystarczy poświęcić ok. 20-30 minut tygodniowo.

Dzięki temu, nie zaleje Cię wiedza, tak jak na weekendowych szkoleniach stacjonarnych, którą zapomnisz po kilku dniach, bo do tych materiałów będziesz miał zawsze dostęp (w ramach aktywnego konta) - możesz je powtarzać lub dostosować tempo do swoich możliwości.

Do tego zestaw ćwiczeń i praktycznych narzędzi, co najmniej 6 spotkań online osobiście ze mną (mastermind) i zamknięta grupa wsparcia na Facebooku.

Nigdy jeszcze zostanie inwestorem nie było takie proste.

Nie ma takiej drugiej szkoły życia i inwestowania w Polsce, która tak bardzo dostosowana jest do sytuacji uczestników i daje takie wsparcie.

To sprawdza się w małych miastach, jak i w największych aglomeracjach. Dla pracowników, którzy mają dość pracy na etacie, jak i doświadczonych przedsiębiorców, których wkurza tyranie we własnych firmach.

12-miesięcy, które możesz odmienić Twoje życie.

Kiedy zatrzymasz się na chwilę i spojrzysz w prawdzie na swoje życie i finanse, możesz dojść do wniosku, że trzeba je wywrócić go góry nogami. Ale nie martw się - nawet jeśli życiową drabinę, po której z takim trudem się wspinałeś, nie stoi pod właściwą ścianą.

Przygotowałem dla Ciebie zestaw ćwiczeń, prostych praktyk i sposobów na zarządzanie sobą w czasie, które natychmiast pozwolą Ci wejść na drogę poprawy jakości życia, uzdrowienia finansów i zaplanowania przyszłości.

 Zawsze lepiej późno niż wcale dokonać takich zmian.

Dzięki Akademii, nie będziesz sam

 

Jeśli weźmiesz udział w spotkaniach mastermind (webinarach bezpośrednio ze mną), wykonasz ćwiczenia i porozmawiasz w zamkniętej grupie na Facebooku z innymi uczestnikami Akademii, dowiesz, jak wykorzystać tą wiedzę w praktyce.

Nie zostaniesz sam tylko z teorią, bo zawsze będziesz mógł zadać mi pytanie, jak rozwiązać swój problem, poznasz konkretne case’y innych inwestorów i zyskasz nieocenione wsparcie w swojej konkretnej sytuacji.

Uczestnicząc w Akademii Inwestora naprawdę możesz zmienić swoje życie.

Stwórz swoją strategię działania i inwestowania

 

Zobacz, jak łatwo zaplanować drogę do miejsca, o którym od zawsze po cichu marzyłeś.

Nawet jeśli jest ono oddalone o rok, czy dwa, podam Ci proste narzędzia, dzięki którym od następnego dnia zaczniesz faktycznie przybliżać się kwartał po kwartale do upragnionego celu.

Zamiast działać na oślep i narażać się na niepotrzebne ryzyko lub poddawać się wirowi codzienności, wreszcie poczujesz kontrolę nad swoim życiem i zaczniesz robić to, co naprawdę wartościowe. Bez zbędnego ryzyka, świadomie i z odpowiedzialnością.

Te sprawdzone przeze mnie wielokrotnie sposoby planowania i realizowania celów łatwo możesz odnieść do sfery finansów, rodziny, czy osobistej.

Tarcze inwestora - jak ujarzmić ryzyko?

Kiedy poznasz te proste kroki, które zabezpieczą Ciebie i rodzinę przed ryzykiem, poczujesz

że taka droga inwestora nie zaprowadzi Cię na manowce. Te tarcze ochronią Cię nawet teraz - kiedy jeszcze nie inwestujesz.

Dzięki nim, wreszcie odważysz się zrobić ten pierwszy krok, bo będziesz spał spokojnie, nie martwiąc się o dobytek swojego życia, podpisane umowy, czy zainwestowane oszczędności.

Nawet małżonka (lub mąż) nie będzie się bała tych decyzji.

Król dzielni - gdzie i jak szukać prawdziwych okazji?

Gdy dowiesz się o tych technikach skutecznego wyszukiwania prawdziwych okazji, a nie kupowania pierwszej lepszej nieruchomości, zbliżysz się do sukcesu.

Zamiast narażania się na chybione inwestycje lub działania oszustów, nauczysz się dogłębnie sprawdzać stan prawny nieruchomości i na co szczególnie zwracać uwagę pod względem technicznym.

Dzięki temu z łatwością znajdziesz mieszkania, na których faktycznie zarobisz nawet 30% wartości rynkowej.

Bo dla dobrze przygotowanego inwestora okazja stulecia zdarza się raz na tydzień.

Jak inwestować, aby ograniczyć podatki oraz - by bank nie robił z Tobą co chce?

Jeśli poznasz te formy działalności dla inwestora, od razu dobierzesz odpowiednią do swojej strategii i celów, jakie chcesz osiągnąć. Dzięki prostemu porównaniu, które Ci pokażę, samodzielnie wyliczysz sobie, o ile zmniejszysz podatki z bieżącej działalności przez inwestycje, czy jak zabezpieczysz prywatny majątek.

A bank - jeżeli chcesz posiłkować się kredytem hipotecznym - przestanie traktować Cię, jak małego żuczka, tylko partnera do rozmowy.

Musisz tylko dowiedzieć się, na co zwracać uwagę i co pytać, by nie nabrać się na sztuczki bankowców.

Dlaczego warto zbudować sprawny i zaufany zespół inwestycyjny?

 

Naucz się dobierać współpracowników i partnerów tak, by w zaufaniu opłacało im się pomagać w realizacji Twoich celów. Zamiast działać jak “Zosia samosia” i w jednej osobie być świetnym agentem nieruchomości, budowlańcem, doradcą kredytowym i inwestorem, dowiedz się, jakie kryteria muszą spełniać Twoi partnerzy, aby nie dać się wyrolować.

Spokojnie wykonuj swoje inwestycje, dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu.

Opowiem Ci też, ile kosztowała mnie walka o rację i czy w biznesie jest miejsce na miłosierdzie.

Wyciągnij z tych doświadczeń lekcję dla siebie.

7% rocznie na wynajmie lub od 10 do 20 tys zł na transakcji sprzedaży mieszkania.

Ile chcesz zarabiać po Akademii Inwestora?

 

Przez 12 miesięcy tej szkoły zdobędziesz niezbędne kompetencje oraz poznasz sprawdzone narzędzia i techniki, dzięki którym możesz osiągać takie rezultaty.

Po semestrze nauki, opracujesz swoją strategię działania i dobierzesz odpowiednie do niej narzędzia (formę działalności, właściwe finansowanie, zabezpieczenie, czy współpracowników - bez stałych kosztów).

Przed Tobą pierwsze flipy (kupno po okazyjnej cenie nieruchomości i szybka odsprzedaż z zyskiem - ok. 15%) lub inwestycje w mieszkania na wynajem i stałe, co miesięczne dochody (ok. 7% rocznie).

Akademia przygotuje Cie nie tylko do roli inwestora, ale też pozwoli ułożyć życie tak, by nie wciągnąć się w harówkę po godzinach, tylko pilnować spraw, które są dla Ciebie ważne (np. złota godzina - 60 minut każdego dnia tylko dla najbliższych).

Zobacz, co sądzą o moich szkoleniach inni uczestnicy:

Ale ja nie chcę zmieniać zawodu!

Spokojnie. Nie musisz. To jest szkolenie także dla tych osób, które chcą dalej prowadzić swój biznes lub robić, co dotychczas, ale myślą też poważnie o realnym pomnażaniu swoich oszczędności, czy zabezpieczeniu przyszłości rodziny. Nie ufają jednak do końca bankom, doradcom inwestycyjnym i funduszom.

Dzięki Akademii, bez większego ryzyka kupisz na wynajem po mieszkaniu dla swoich dzieci i spokojnie spłacisz je z czynszu. A jeśli masz możliwość zakupu za gotówkę, będzie to o wiele korzystniejsza i pewniejsza inwestycja od lokaty, czy akcji na giełdzie.

Ale żona / mąż boi się inwestycji!

 

Nie martw się. Dlatego przygotowaliśmy Akademię w takiej formie, byś mógł poznawać ją także ze swoim partnerem. Zamiast przekonywać go na siłę, zaangażuj małżonka i wspólnie zdecydujcie, czy to jest dla Was właściwe rozwiązanie.

Zobacz przykład Sebastiana Kupca - mojego wspólnika w działalności szkoleniowej.

On - choć jest informatykiem i specjalistą od marketingu - wciągnął w inwestowanie swoją żonę (nauczycielkę) i wspólnie działają na tym rynku.

Sebastian - zajmuje się wyszukiwaniem okazji, organizacją transakcji i formalnościami. Aneta - cieszy się, kiedy może pomóc dobrać kolory ścian lub zasłon do remontowanego mieszkania, czy zaaranżować jego wnętrze.

Inwestowanie ma jednoczyć rodziny, a nie być powodem do kłótni.

Ale ja nie mam czasu! Kiedy to mam do cholery robić? Nocami?

 

Rozumiem. Też tak miałem. Pobudka - jeszcze ciemno. Wracam do domu - już dawno ciemno. I tak 5 dni w tygodniu. W weekend nie wiedziałem, jak się nazywam. A tu synek chce się pobawić, żona chce wreszcie porozmawiać.

Jeśli zarabiasz dobre pieniądze kosztem rodziny, musisz zdecydować - co jest dla Ciebie najważniejsze.

Czy praca pochłonie Cię bez reszty i wciągnie na dno?

Czy wreszcie spojrzysz prawdzie w oczy i powiesz sobie - dość. Chcę to zmienić!

Od razu wyjaśniam: nieruchomości nie są tylko dla bogatych (aby zacząć, wystarczy mieć zdrowe finanse), a jeśli poświęcisz się bardziej rodzinie, nie stanie się od tego uboższa.

Ten biznes pozwala na dobre życie i daje też okazję do wprowadzenia jasnych, pełnych wartości zasad w życiu.

Czy Akademia Inwestora więc jest dla każdego?

 

Nie. Jeśli masz teraz kłopoty finansowe, długi, nie możesz związać końca z końcem, rozpoczęcie przygody z inwestowaniem byłoby jak dolewanie oliwy do ognia.

Gwarantowane jeszcze większe kłopoty.

Najpierw trzeba poprawić sytuację finansową, zbudować zdolność kredytową lub zaoszczędzić jakąkolwiek gotówkę, a dopiero potem zabrać się za inwestowanie w nieruchomości.

Trudno, może stracę klienta, ale nie mogę zapewniać, że taka działalność jest dla każdego, niezależnie od warunków, w jakich funkcjonuje.

Oczywiście - jeśli to są przejściowe problemy, spodziewasz się w ciągu najbliższych miesięcy poprawy sytuacji i czujesz, że nieruchomości mogą być Twoją pasją, to zapraszam Cię serdecznie do Akademii.

Ile więc kosztuje ta Akademia Inwestora?

 

Szkolenia z inwestowania w nieruchomości zwykle kosztują ok. 1500 - 2000 zł za weekend. Czasem sięgają nawet 18000 zł.

Biorąc pod uwagę, że Akademia Inwestora to nie zwykłe szkolenie z nieruchomości, ale szkoła życia i inwestowania, która daje praktycznie nowy zawód, materiały w niej zawarte wyceniam na ok. 10 000 zł.

Nie chcę jednak, aby cena była przeszkodą dla kogokolwiek. Moją misją jest pomoc polskim rodzinom w osiągnięciu godnego życia przy pomocy tego, co mają i tam, gdzie są.

Dlatego zdecydowałem się na udostępnianie Akademii Inwestora w cenie 882 zł za semestr nauki.

Ale to nie wszystko! Nie musisz od razu wydawać takiej kwoty.

 

Dostęp do Akademii otrzymasz po opłaceniu zaledwie 47 zł!

Pozostałą sumę zapłacisz w miesięcznych ratach wynoszących 147 zł.

Czyli 47 zł za pierwszy miesiąc + 11x 147 zł = 1664 zł. To są ceny całkowite (brutto), a jeśli chcesz wrzucić tą inwestycję  w koszty działalności - otrzymasz fakturę VAT.

To jeszcze nie koniec!

 

Jeśli uznasz w trakcie nauki, że to nie jest temat dla Ciebie, w każdej chwili możesz zrezygnować z Akademii (nawet już po pierwszym miesiącu).

Nie podpisujemy żadnej umowy - wystarczy tylko krótka informacja, że nie chcesz kontynuować nauki i nie musisz już płacić za kolejny miesiąc.

Czy Twoim zdaniem, to uczciwa propozycja współpracy?

 

Teraz ruch należy do Ciebie.

Zdecyduj, czy chcesz zmienić coś w swoim życiu i zdobyć nowe kwalifikacje, by zwiększyć swoje dochody.

Czy dalej chcesz zjadać własny ogon?

Zamawiam dostęp

Co otrzymasz po Akademii?

Nauka kończy się uzyskaniem certyfikatu ukończenia Akademii Inwestora (to szczególnie przydaję się przy ubieganiu się o dofinansowanie do założenia działalności z Unii Europejskiej).

Dla osób, które chcą związać z nieruchomościami na poważnie, mamy II semestr Akademii. W nim przekażę jeszcze bardziej zaawansowane sposoby na:

 • zarządzanie wieloma nieruchomościami,
 • szybsze i lepszej jakości, ale w tej samej cenie remonty mieszkań na sprzedaż,
 • dochodowe inwestowanie w większe placówki (kamienice, mini-akademiki);
 • skutecznie tworzenie ogłoszeń nieruchomości i prezentacji ich podczas spotkania z klientem.

To jest jednak materiał dla osób, które najpierw nabiorą doświadczenia na mniejszą skalę (najlepiej zaczynając od sprzedaży lub wynajmu kawalerek i małych mieszkań

Jaka jest więc Twoja decyzja?

 

Chcesz wreszcie poczuć, że ktoś Cię prowadzi? Zadając odpowiadając pytania - nakierowuje? Opowiada o swoich doświadczeniach, często bardzo trudnych, ale przez to autentycznych i daje Ci całe swoje doświadczenie zawodowe z działalności w nieruchomościach, abyś mógł garściami z niego korzystać?

 • Chcesz w końcu zarabiać nie tylko wtedy, kiedy harujesz?
 • Uwolnić się od tyrania od 7 do 21 lub jeszcze dłużej?
 • Uświadomić sobie cele zawodowe i prywatne, a przede wszystkim - nakreślić drogę do nich?
 • Zautomatyzować swoje działania, by nie musieć ogarniać wszystkiego samodzielnie?
 • Wreszcie pracować na swoich warunkach, a nie użerać się każdego dnia z pracodawcą i współpracownikami lub klientami?
 • Znaleźć czas na codzienną rozmowę z żoną / mężem i dziećmi?
 • Mieć siłę na rozwój, pracę nad sobą, wyciszenie się i modlitwę?
 • Zacząć kontrolować stan swoich finansów i realnie planować swoje przychody (także w przyszłości)?
 • Bez ryzyka pomnażać swoje oszczędności i stale zwiększać dochody?
 • Uwolnić się od paraliżującego strachu decyzyjnego i pracy, które nie daje Ci satysfakcji?
 • Mieć poczucie sprawczości i cieszyć się z owoców swoich przemyślanych i odważnych decyzji?
 • Przestać ciągle zwalać wszystkiego na szefa, koniunkturę, firmę i biadolić nad swoją sytuacją?
 • Wyswobodzić się od pychy - bo ja muszę mieć więcej, lepiej i “pokazać się” innym?
 • Wiedzieć, jak inwestować, by bez zbędnego ryzyka zabezpieczyć najbliższych na przyszłość?

fade-leftfade-rightZapisz się do Akademii

47 PLN pierwszy miesiąc, po 30 dniach 147 PLN/miesięcznie

(dostęp natychmiast po opłaceniu kursu)

Tak, testuję i odbieram 100zł rabatu

Po zapisaniu się, od razu prześlę Ci dane do zalogowania się w Akademii.

Automatycznie otrzymasz też dostęp do pierwszych materiałów.

W kolejnym mailu: zaproszenie do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, a później - dane do spotkań mastermind (bezpośrednio ze mną - odpowiem wtedy online na wszelkie Twoje pytania)

Zrób pierwszy krok, tak jak inni uczestnicy Akademii Inwestor

"Od ponad pół roku czytam ile wlezie na temat nieruchomości. Siłą rzeczy trafiłem na Pana darmowy webinar, co poskutkowało jeszcze większym ciśnieniem w temacie KUPNO MIESZKANIA.

Bez urazy: odwala Pan kawał świetnej roboty, dzieli się Pan swoją wiedzą z takimi jak ja, czyli osobami, które zamierzają zacząć coś robić, a także, jak zauważyłem, sporo osób, które wiedzą więcej niż ja także czerpie od Pana mnóstwo wiedzy. Dlaczego?

Bo przede wszystkim jest to wiedza praktyczna, którą sam Pan zdobył robiąc to co Pan robi. trudno o bardziej wiarygodne źródło informacji!!

I za to WIELKIE DZIĘKI!

"Pokazałeś, że inwestowanie w nieruchomości nie jest czarną magią, tylko umiejętnością, którą można usystematyzować i kontrolować prawie każdy etap. Wiem, że ryzyko istnieje zawsze, ale pokazałeś, jak je można ograniczać. Po tym wszystkim uważam, że nieruchomości to całkiem dobry i bezpieczny sposób inwestowania pieniędzy.” 

Radosław Białek Ruda Śląska"

"Dzięki Twoim szkoleniom odważyłem się zainwestować.

Po dwóch latach mam 5 mieszkań!

Dziękuję!"

"Zachęcasz ludzi do prawego, godnego życia i zarobku - to dla mnie bardzo cenne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Dzielisz się wiedzą, którą masz w prosty, bezpośredni sposób.

Stawiam pierwsze kroki na rynku nieruchomości i korzystam z Twoich rad.

Dziękuję i wszystkim polecam.

Agata z Krakowa"

"Twoja wiedza jest dla mnie niezbędna. Motywuje mnie do dalszego działania i inwestowania

wszystkich oszczędności w nieruchomości w Polsce.

Brakowało mi osoby takiej jak Ty - podparcia w chwilach zawahania i niezdecydowania.

Dziękuje za wszystko!"

Najwyższy czas na zmianę

 

Dobrze rozumiem Twoje dylematy, jakie możesz teraz mieć. Też przez to przechodziłem. Bałem się zmienić życie, bo nie wiedziałem, co mnie czeka.

Domyślam się, że możesz myśleć: “Przecież tyle już wymęczyłem się. Dzięki temu mam stabilną sytuację finansową i pewną pracę. Boję się zaryzykować, bo nie chcę tego stracić.

Jednak coś od środka mnie rozsadza. Ta niby komfortowa sytuacja, ogranicza mnie. Nie pozwala zajmować tym, co dla mnie najważniejsze. W głębi serca wiem, że muszę to zmienić. Nie chcę niczego później żałować i mieć wyrzuty sumienia."

Czy też tak masz?

Na szczęście przystąpienie do Akademii, to jeszcze żadna radykalna przemiana w życiu.

Nie musisz się więc jej obawiać. Pozwala jednak uświadomić sobie, jak możesz zmienić życie, by mieć czas i siłę na sprawy, które zaniedbywałeś.

Wystarczy mały krok. Pierwsza decyzja.

Wprowadź choćby jedną zmianę w życiu, a natychmiast poczujesz różnicę.

Nawet jeśli nie zostaniesz inwestorem, w Akademii znajdziesz praktyczne narzędzia i sposoby na lepsze życie.

Tak, podjęcie takiej decyzji kosztuje. Nie podjęcie jej może jednak kosztować znacznie więcej.

A jeżeli Akademia do Ciebie nie przemówi, zawsze możesz z niej zrezygnować.

money back logo

Gwarancja Bezpieczeństwa

Przystąpienie do programu jest BEZPIECZNE. W każdej chwili możesz się wypisać z Akademii, jeżeli stwierdzisz że to program nie dla Ciebie. Dlatego masz wejście testowe na 30 dni w obniżonej cenie. Aby wypisać się z Akademii wystarczy przesłać nam email na adres kontakt@fibradream.pl lub anulować płatność na swoim koncie paypal.

Regulamin Akademii Inwestor możesz przeczytać tutaj

PS

Akademia Inwestora jest dla osób ze stabilną sytuację finansową: zdolnością kredytową lub oszczędnościami, które chcą pomnożyć. Są specjalistami, przedstawicielami wolnych zawodów, prowadzą własny biznes lub pracują za granicą i chcą wreszcie wrócić do rodziny w  Polsce.  

PPS

Akademia to szkolenie w formie długofalowego procesu - 2 semestrowego kursu, w którym każdego tygodnia dostaniesz materiał video i zestaw ćwiczeń do spokojnego zapoznania się i przerobienia. Wtedy kiedy chcesz i z kim chcesz (najlepiej z małżonkiem).

Ale to nie wszystko - otrzymujesz też dostęp do specjalnej i ograniczonej grupy uczestników na FB + mastermind, gdzie będę odpowiadał podczas webinaru na wszystkie Twoje pytania.

Takie wsparcie z pierwszej ręki. Na bieżąco.

PPS. Co to oznacza? Do materiałów masz ciągły dostęp w ramach opłacanego abonamentu. Możesz do nich wracać wielokrotnie, jeśli masz aktywne konto w Akademii.

To jest bardzo praktyczne. Dlaczego?

Po pierwsze - koszty są rozłożone w czasie. Jeśli chcesz - płacisz raz w miesiącu ułamek należnej kwoty, a nie całą sumę z góry.

Po drugie - nie marnujesz czasu na dojazdy, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych (które zresztą kosztuję o wiele więcej).

Po trzecie - tu nie chodzi o zrobienie na Tobie wrażenia, abyś się zachłysnął i zajarał wolnością finansową i możliwościami, jakie dają nieruchomości. A potem często płakał przez szybko podjętą decyzję, która okazała się inwestycyjną wtopą.

Akademia ma Ci pomóc świadomie, odpowiedzialnie i na spokojnie zmienić życie oraz zabezpieczyć się finansowo.  

PPPS. Takie stopniowe wchodzenie w temat bardzo przekłada się na ostateczny sukces.

Nie robisz tego na hura - pod wpływem emocji albo - bo Ci się coś wydaje. Tutaj masz czas do zweryfikowania swoich założeń.

Najpierw utwierdzasz się w przekonaniu, czy to jest dla Ciebie odpowiednia droga (i Twoich najbliższych), potem pracujesz nad strategią i rozpoznajesz teren (w czym i gdzie będziesz się specjalizował), robisz pierwsze przymiarki (bo dla dobrego inwestora okazję stulecia zdarzają się raz na tydzień), a dopiero potem angażujesz się finansowo (i zostajesz królem dzielni).

Masz więc wystarczająco dużo czasu, aby podjąć przemyślaną decyzję inwestycyjną i skutecznie zabezpieczyć się przed ryzykiem.

Zapisz się