Jesteś zaproszony …

Dołącz do Elitarnego grona Inwestorów w Nieruchomości

Zacznij za 1 PLN

Czym jest Akademia Inwestor?

Akademia Inwestor jest platformą szkoleniową do nauki przez Internet efektywnego pomnażania swojego kapitału poprzez inwestowanie w nieruchomości…

 

Otrzymasz:

Dołącz do Akademii

Zacznij za 1 PLN

Krok po Kroku

Ponad 30 modułów szkoleniowych skoncentrowanych na inwestowaniu w nieruchomości czyni naukę łatwą do przerobienia. Szybko i skutecznie - ponieważ nie tylko uczymy Cię teorii inwestowania - pokazujemy Tobie krok po kroku - jak to właściwie robić aby mieć WYNIKI.

Szkolenia

Uczestnicz w szkoleniach na żywo (przez Internet) tylko dla uczestników Akademii - raz w miesiącu, tak żebyś mógł uzyskać odpowiedzi na swoje pytania, a Twój poziom wiedzy był coraz wyższy i weryfikowany ze zmianami jakie zachodzą w gospodarce w branży inwestorskiej

Zaangażowanie

Zadawaj pytania, buduj sieci kontaktów wymieniaj się pomysłami i problemami z setkami inwestorów w nieruchomości, przedsiębiorców i właścicieli biznesów. Z innymi członkami Akademii znajdziesz wiele inspiracji i pomocy oraz osoby, które myślą podobnie i będą chciały Ci pomóc

Przykłady inwestycji

Poznasz dokładne analizy inwestycji przeprowadzonych przez nasz zespół i jednocześnie wskażemy Ci błędy jakie popełniliśmy. Nie popełnisz ich stosując się do wskazówek - dzięki czemu zaoszczędzisz tysiące złotych.

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat, który zaświadczy o przerobionym programie z inwestowania w nieruchomości

To jest jak

Praktyka z inwestowania

Jako członek Akademii, będziesz miał dostęp do biblioteki ponad 30 modułów - pełna wiedza z konkretnego zagadnienia (wynajem, sprzedaż, flip etc) - krok po kroku. I co miesiąc dodajemy nowe.

Możesz używać sprawdzonych "procedur" , "schematów" by pozyskiwać często nowe okazje inwestycyjne. Spieniężać biznes poprzez wynajem lub sprzedaż nieruchomości.

Z wykorzystaniem przetestowanych bezpiecznych umów i zabezpieczeń prawnych wynajmiesz swoje nieruchomości szybko i BEZPIECZNIE.

Poniżej znajdziesz kilka niektórych modułów do których będziesz miał dostęp …

Współpracuj z ponad 200 uczestnikami Akademii

Akademia to coś więcej niż tylko wiedza podana w materiałach VOD.
 
To Twój nowy dom.
 
Stworzyliśmy i wspieramy eksluzywną grupę online dla inwestorów, uczestników Akademii- zorientowanych na inwestowanie z wartościami, pełnymi pasji, którzy chcą i są w stanie pomóc innym by również odnieśli sukces.
 
Poprzez wspólną pracę w grupie - jeszcze więcej i szybciej się uczysz - grupa jest dla Ciebie trampoliną szybszego wzrostu.
Zacznij za 1 PLN
 • Akademia Inwestora to wspaniałe przedsięwzięcie, bardzo fajnie zrobiona w krótkich filmikach od obejrzenia i konkretnych ćwiczeniach, dodatkowo co dla mnie bardzo ważne Bartek daje jasno do zrozumienia że należy mieć system wartości czyli kręgosłup moralny na którym budujemy. Wniosek dla mnie prosty należy się skupić na rozwiązywaniu problemów innych ludzi i pieniądze to czynnik uboczny dobrze wykonanej pracy.
  Polecam szczególnie osobom początkującym bardzo dobra i przydatna wiedza w prosty i przystępny sposób podana. Dobra robota chłopaki. Gratuluje pomysłu.
  Roman Wollny Uczestnik Akademii
 • Szkolenie z dużą ilością konkretnej wiedzy,wskazówek i ciekawostkami. Materiały VOD nieporównywalnie lepsze niż szkolenia stacjonarne, na które jeździ się raz i wiedza ulatuje tytaj wszytko można sobie powtarzać i utrwalać. Wiele rzeczy potwierdza moją wizje jak chciałem inwestować w nieruchomości zanim odnalazłem to szkolenie i z tego powodu bardzo motywuje że tacy ludzi już są i zarabiają w ten sposób.
  Łukasz K. Uczestnik Akademii
 • Dzięki Bartek za to szkolenie, wcześniej brałem udział w kilku szkoleniach na temat nieruchomości, ale tak jakoś wyszło, że podczas Akademii Inwestor kupiłem i wynająłem dom w centrum Rzeszowa
  Marcin J Uczestnik Akademii
 • Szkolenie bardzo fajne. W trakcie Akademii
  kupiłem 2 działki, na których będziemy stawiać 2 bliźniaki - taki start w deweloperkę.
  Wiele cennych rad ze szkolenia przydało mi się przy analizie stanu działki. (działka miała zadłużoną hipotekę więc nie było to banalne do kupienia)
  Alan Goss Uczestnik Akademii
 • Miałem obawy co do tego czy będą to dobrze wydane pieniądze ale niepotrzebnie. Szkolenia są genialne w swej prostocie i bardzo ale to bardzo użyteczne (jeśli tylko ktoś chce się uczyć). Ta wiedza jest warta o wiele więcej i bez wątpienia sa to dobrze wydane pieniądze!
  Łukasz Uczestnik Akademii
 • Akademia Inwestor to świetny projekt, który pozwala nawet takim osobom jak ja, czyli zupełnym laikom rozeznać się w temacie inwestowania i nieruchomości. Materiały są przygotowane profesjonalnie, a jednocześnie zrozumiale dla przeciętnego "kowalskiego" 🙂 Jak dla mnie strzał w dziesiątkę! Po 6 miesiącach w Akademii każdy może świadomie zdecydować, czy chce wypróbować zdobytą wiedzę w praktyce, czy raczej nie jest to zajęcie dla niego. Szczerze polecam!!!
  Monika Wolska Uczestniczka Akademii

Co zrobić teraz?

Dołącz do Akademii Inwestor

Zacznij od 1 zł dzisiaj, otrzymasz dostęp do wiedzy z pierwszego miesiąca na przetestowanie platformy.

Już po pierwszych modułach samodzielnie  ocenisz w którym mieście i dzielnicy najlepiej dla Ciebie inwestować, a jeśli już inwestujesz - jak wznieść Twój biznes na wyższy poziom.

Do 7 dni zdecydujesz - czy chcesz wykupić od razu cały (roczny dostęp) czy uczyć się systematycznie poświęcając 8 minut dziennie inwestując w siebie (zdobywając wiedzę) 147 PLN/miesięcznie.

W dowolnym momencie możesz przerwać naukę - nie wykupując kolejnych lekcji. Teraz możesz przetestować Akademię za 1 PLN przez 7 dni.

To co działamy razem?

Zacznij za 1 PLN

Dla kogo jest Akademia?

Dyrektorzy i Kierownicy

Jeżeli posiadasz oszczędności i chcesz je pomnożyć i mądrze bezpiecznie zainwestować - nie masz czasu na testy i wielogodzinne i kosztowne uczenie się na błędach. Potrzebujesz mentora który poda Ci sprawdzone procedury i pokaże najkrótszą drogę do zysków z nieruchomości - Akademia jest dokładnie tym czego potrzebujesz

Pracownicy etatowi

Jeżeli masz stałe dochody i ambicje by zwiększyć domowy budżet o kilka tysięcy złotych miesięcznie dzięki pracy wykonanej "po godzinach" - Akademia pomoże Ci w tym znakomicie - wystarczy 8 minut dziennie na studiowanie materiałów i już po 3-6 miesiącach realizować pierwsze inwestycje (zależy ile masz kapitału)

Oraz osoby

posiadające możliwości finansowe dzisiaj, a które chciałyby zabezpieczyć swoją przyszłość finansową na emeryturze,

Które mają dużo pracy a mało czasu, przez co potrzebują alternatywnych źródeł dochodu, gdy przestaną pracować.

Właściciele firm

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i masz nadwyżki finansowe które chciałbyś ulokować w bezpiecznych instrumentach odpornych na inflacje i na przestrzeni wielu lat przynoszących zyski - Akademia Inwestor krok po kroku będzie dla Ciebie wsparciem - a zespół osób pomoże Ci osiągnąć sukces szybciej 

Osoby samozatrudnione

Jeżeli jesteś mocno ograniczony czasowo i lokacja zysków firmy jest tylko jednym z wielu zadań które masz do zagospodarowania pewnie  nie masz czasu na testy typu uda się nie uda. Zaufało nam wielu przedsiębiorców i dzisiaj odnoszą sukcesy budując sobie alternatywę dochodu pasywnego

Zacznij za 1 PLN