Twoja Lista Kontrolna Umowy Najmu jest przygotowywana do wysyłki otrzymasz ją do 15 minut na email

Pakiet 8 wzorów pism, i umów dzięki którym BEZPIECZNIE Wynajmiesz Swoje Mieszkanie(a)

Poniżej znajdziesz informację jak bezpiecznie wynajmować mieszkanie selekcjonując najemców i zabezpieczać swoje prawa.

Zawsze zadziwia mnie, jak mało ludzie wiedzą o swoich domach lub mieszkaniach. Codziennie z nich korzystają, płacą za nie, często zadłużają się na całe życie, by je zdobyć, ale kto wie -

JAK NA NICH PRZYZWOICIE ZARABIAĆ?

Czy wiesz, jak to jest być właścicielem kamienicy w środku miasta, która przynosi Ci stały dochód co miesiąc? Albo w 48 godzin sprzedać mieszkanie, na którym na czysto zarabiasz 20 000 złotych? Chcesz więcej? Powiesz może, że trzeba najpierw mieć pieniądze, by sobie pozwolić na taki luksus, tak?

ZGADZA SIĘ. Pieniądz rodzi pieniądz, ale kto powiedział, że to muszą być Twoje pieniądze? Banki, spółdzielnie i kilka innych instytucji pod pewnymi warunkami sfinansują Ci zakup mieszkań, domów lub kamienic – musisz tylko wiedzieć, jak…

Co widzisz na co dzień?

Jeśli oglądasz wiadomości w telewizji, czytasz codzienne gazety lub informacje z Internetu, to jaki świat widzisz? Napady, bójki, kradzieże, włamania, wypadki i... tak zwany kryzys, brak pracy i jakichkolwiek sensownych perspektyw w takim kraju, jak Polska...

Ale jest i inna strona świata, której prawie nikt w Polsce nie pokazuje. Prawdopobnie nie usłyszysz też o niej od rodziny lub znajomych, którzy znają tylko tę gorszą stronę, a nawet będą Cię przekonywać, że nie ma żadnej innej!

 • To świat finansowej swobody, w którym nikt nie martwi się, jak przeżyć od pierwszego do pierwszego. A na dobrą emeryturę pracują Twoje własne nieruchomości.
 • To świat, w którym brak pieniędzy nie stoi Ci na drodze do zapewnienia swoim bliskim wszystkiego, czego potrzebują. To też świat podróżowania dla przyjemności, fantastycznych wakacji nad ciepłym morzem, dowolnych zakupów bez żadnego stresu i liczenia pieniędzy...
 • To świat, gdzie pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy!

Rozumiem, że możesz myśleć, że taki świat nie jest dla Ciebie dostępny, bo do tej pory karmiono Cię tylko jego gorszą wizją. Że co? Nie da się? Ach, te przekonania i brak wiary… Spokojnie, rozprawimy się z tym! Opowiem Ci swoją historię, która otworzy Ci oczy na wiele spraw.

Wielu uczestników moich szkoleń szybko dostrzega, że są bardzo blisko tego „lepszego” świata. Mają wiele zasobów, które pomagają zrobić duży krok w kierunku znacznie większych pieniędzy, jednak ograniczają ich tylko bardzo głupie przekonania.

Odpowiedz sobie teraz na jedno ważne pytanie - czy chcesz zacząć tworzyć tę fascynującą, lepszą stronę świata?

W rzeczywistości nie ma czegoś takiego, jak „lepszy” świat! Są tylko nasze decyzje i ich konsekwencje. Brak decyzji też jest decyzją – zostaję w tym miejscu, w którym jestem. Tylko Czy chcesz być w tym samym miejscu za rok, 5, 10 lat?

Czy nie zasługujesz na to, by stworzyć lepszą przyszłość? Dla siebie, rodziny, bliskich, a może i innych osób, którym będziesz w stanie łatwo pomóc?

To świat wielkich okazji!

Czy wiesz, że w Twoim mieście albo w jego pobliżu prawdopodobnie ukryte są lokale, które kupisz prawie za bezcen i sprzedasz lub wynajmiesz potem z zyskiem?

Tak, wiem, trzeba wiedzieć, jak je znaleźć, ocenić ich wartość, tanio kupić, wyremontować i potem na tym zarobić. Robię to od 10 lat, bo przez moje ręce przewija się ponad 120 nieruchmości rocznie, więc wiem dobrze, jak to się robi.

Być może obiły Ci się o uszy historie osób, które bez wielkich problemów wynajmują swoje mieszkania, podczas gdy większość ma z najemcami wiecznie problemy?

Być może czasem się zastanawiasz – jak oni to robią?

Wszystko Ci powiem.

To może być początek nowej wersji Twojego życia

Jeśli własnymi decyzjami i działaniem chcesz już zacząć tworzyć lepszą przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich, to możesz TERAZ zrobić jeden bardzo łatwy krok.

Ten jeden krok wystarczy, by od samych marzeń przejść do konsekwentnego działania. To własnie robią ludzie, którzy przestali martwić się o pieniądze.

Jeżdżą dobrymi samochodami, stać ich na egzotyczne wakacje, kupują mieszkania, domy, kamienice – nie dlatego, że są mądrzejsi, zdolniejsi! Wzięli sprawy w swoje ręce i po prostu zaczęli działać.

 

Bo nic się nie wydarzy bez Twojej decyzji i działania.

A jeśli chcesz zacząć działać jak skuteczny inwestor –Pakiet Umów Ci w tym pomoże.

Zanim powiesz “to nie DLA MNIE”

Pieniądze szczęścia nie dają, ale trudno dziś bez nich żyć, prawda?

A jutro będzie jeszcze trudniej - rosną koszty, ceny i dochodzą kolejne podatki i opłaty. Jeśli dziś czegoś z tym nie zrobisz, to potem może być za późno.

Liczysz na emeryturę, albo że państwo Ci pomoże?

ZUS jest bankrutem, a państwowa kasa świeci pustkami, stale rośnie deficyt i
zadłużenie Polski. Jeśli Ty nie zatroszczysz się o siebie i swoją rodzinę - to nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Im wcześniej coś z tym zrobisz, tym szybciej zobaczysz rezultaty i wreszcie odetchniesz, bo przestaniesz się martwić o pieniądze. Później będzie znacznie trudniej.

Wiem, pieniądze nie rozwiążą wszystkich problemów! W życiu nie tylko o nie chodzi.
Ale to właśnie dzięki nim zapewniasz swojej rodzinie godne życie, dobrą opiekę medyczną, edukację. Pieniądze umożliwiają zwiedzanie świata i… POMAGANIE innym.

 

Dlaczego Ci się to uda?

Wiele osób ma silne obawy przed zaciąganiem kredytów i inwestycjami
dużych pieniędzy. Bo co będzie, gdy…[TU WPISZ CZYTELNIKU SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ OBAWĘ]

A co będzie, gdy nie skorzystasz z tej okazji do zmiany?

Może na zawsze pozostaniesz dokładnie w tym miejscu, w którym jesteś dziś? Czy nie obawiasz się bardziej tego, że za rok, 5 lat, 20 lat ciągle będziesz w tym samym miejscu, gdy inni odważą się wykorzystywać nadarzające się okazje?

BEZ OBAW!

Do następnej umowy najmu będziesz dobrze przygotowany - PAKIET BEZPIECZNYCH Umów  Ci w tym pomoże. 10 lat to przerabiam i wiem, jak się zabezpieczyć, by ograniczyć ryzyko prawie do zera i po prostu spokojnie zarabiać.

Dlatego Ci się uda.

Same konkrety

Ponieważ cenię sobie czas – zarówno swój, jak i Twój, przekazuję w Twoje ręce pakiet umów, którymi posługuje się na co dzień wynajmując mieszkania. Oto co jest w pakiecie

 • Ankieta danych osobowych najemcy.doc
 • Kwestionariusz najemcy.doc
 • Ogólne Warunki Najmu.doc
 • Oświadczenie o przyjęciu najemcy pod swoj dach.doc
 • Oświadczenie najemcy o poddaniu sie egzekucji.doc
 • Protokół Zdawczo-Odbiorczy.doc
 • Umowa najmu okazjonalnego.doc
 • Umowa najmu.doc

Jak widzisz – to pełen komplet dokumentów, którego używają profesjonalni inwestorzy w nieruchomości

Dlaczego akurat teraz?

Moja firma sprzedaje/wynajmuje ponad 120 mieszkań rocznie. Widzę co się dzieje na tym rynku i wiem co działa co nie działa. Widzę ryzyka jakie ponoszą niewprawni właściciele mieszkań wynajmując swoje mieszkania, na umowach znalezionych za darmo w sieci.

Te działają TYLKO do pierwszego nieuczciwego najemcy. 🙁 jak jak jeszcze zostanie coś z Twojego biznesu:(

Umowy które Ci proponuję - skutecznie Cie przed nimi ochronią.

Wykorzystasz je, czy uciekną Ci sprzed nosa?

Zrób swój pierwszy krok TERAZ.

Co jeszcze Cię powstrzymuje?

Usuńmy wszystkie bariery, które Cię oddzielają od Twoich marzeń, celów i planów. Zamów pełen pakiet BEZPIECZNYCH UMÓW NAJMU i ciesz się spokojem ducha.

Ale, ale…

Ale co?

 • „Brakuje mi wiedzy jak krok po kroku wynająć mieszkanie”
 • „Nie mam tylu pieniędzy, by kupić teraz tych UMÓW”
 • „Nie wiem jak sprawdzić stan przyszłego najemcę”
 • „Nie mam pojęcia i tych wszystkich sprawach formalnych.”
 • „Do tej pory tylko tracę na nieruchomościach.”
 • „Nie radzę sobie z najmem, zarządzaniem i najemcami.”
 • „BOJĘ SIĘ”

Jakie inne powody możesz wymyśleć, by nie zamówić tego pakietu umów?

Masz jakieś jeszcze?

Bo na te wszystkie problemy, wymienione wyżej – MAM DLA CIEBIE ODPOWIEDŹ I ROZWIĄZANIA. Pakiet umów to pewniejszy Wynajem, i większe korzyści dla Ciebie i Twojego najemcy

Jeśli nie dziś, to kiedy?

Aby Ci pomóc podjąć decyzję o zamówieniu Pakietu Bezpiecznych Umów, kilka opinii osób które szkoliłem z Inwestowania w Nieruchomości:

shadow-ornament

Co o moich materiałach i szkoleniach sądzą inni?

"Bardzo ciekawa i przystępna wiedza PRAKTYKA. Dzięki Tobie wiem, że inwestowanie w nieruchomości ""dziś"" też jest opłacalne i może być bardzo dobrym biznesem."

Monika,  Gdynia 

Nieruchomościami interesuję się od wielu lat, ale wiedza i doświadczenie Bartka Nosiadka jakie przekazuje pomaga mi w sprawach związanych z wynajmem lokalu, szkoda, że tak późno zabrałam się za inwestowanie w nieruchomości na wynajem (emerytura), aby zapewnić sobie dodatkowe dochody na emeryturze.

Elżbieta Chorąży,  Piła

"Imponuje mi prosty przekaz konkretnej wiedzy nie tylko z zakresu nieruchomości ale i podejścia do życia zarówno zawodowego jak i rodzinnego. Piękna sprawa. "

Dawid, Nowy Sącz

"Bartek jest dla mnie w zakresie nieruchomości inspiracją, realnym dowodem na potwierdzenie, że w Polsce ""da się"" kreatywnym myśleniem dużo osiągnąć.

Marcin, Koszalin

"Cześć. Szkolenia Bartka kupuję już od dawna. Jest to niesamowita skarbnica wiedzy na temat nieruchomości ale i nie tylko. Jestem już po pierwszych inwestycjach. Dzięki wiedzy Bartka są to inwestycje udane i planuje kolejne. Polecam wszystkim zarówno tym co zaczynają jak i bardziej doświadczonym inwestorom.
Pozdrawiam,"

Wojtek, Kraków

"Biorę udział w szkoleniach Bartka prawie od początku jego działalności szkoleniowej w sieci i od początku czułem, że to dobra decyzja. Dzięki dostępowi do szkoleń moja wiedza o
inwestycjach w nieruchomości poszerzyła się w bardzo szybkim tempie. Mnóstwo konkretów,ciekawe rozwiązania i wiarygodność to w
skrócie opis szkoleń Bartka. Szczerze polecam
Pozdrawiam,"

Adam

"Dzięki Twoim szkoleniom odważyłam się zainwestować. Po dwóch latach mam 5 mieszkań!
Dziękuję!"

shadow-ornament

Zatem podsumujmy - w zamówieniu otrzymasz

W Pakiecie:

 • Ankieta danych osobowych najemcy
 • Kwestionariusz najemcy
 • Ogólne Warunki Najmu
 • Oświadczenie o przyjęciu najemcy pod swój dach
 • Oświadczenie najemcy o poddaniu się egzekucji
 • Protokół Zdawczo-Odbiorczy
 • Umowa najmu okazjonalnego
 • Umowa najmu

Do tego wszystkiego masz jeszcze moją GWARANCJĘ

style-5-top-orange

GWARANCJA

Jak pewnie wiesz, na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancję satysfakcji. Jeśli po zakupie  stwierdzisz że materiały które otrzymałeś nic dla Ciebie nie wniosły – napisz mi na email kontakt@fibradream.pl a my bez problemu zwrócimy Ci pieniądze.

Jak więc widzisz NICZYM nie ryzykujesz – całe ryzyko biorę na siebie ja. Jestem jednak pewien, że materiały które otrzymasz i zastosujesz w życiu – przyniesie Ci większe bezpieczeństwo, więcej spokoju ducha, wartego dużo więcej niż te 7 PLN zainwestowane w Pakiet Bezpiecznych Umów Najmu

style-5-bottom

  fade-leftfade-right

  Wartość 97 PLN zamów teraz   tylko za 7 PLN

   Zamów PAKIET Umów