Gratuluję - odbierz poniżej swoje zamówienie

Pobierz Listę Kontrolną Okazji Inwestycyjnych

Możesz jeszcze ulepszyć swoje zamówienie - tutaj

arrow

Odkryj źródła okazyjnych nieruchomości w Twoim regionie

Poniżej znajdziesz informację gdzie i jak znajdować nieruchomości 20-30% taniej od wartości rynkowej

Zawsze zadziwia mnie, jak mało ludzie wiedzą o swoich domach lub mieszkaniach. Codziennie z nich korzystają, płacą za nie, często zadłużają się na całe życie, by je zdobyć, ale kto wie -

JAK NA NICH PRZYZWOICIE ZARABIAĆ?

Czy wiesz, jak to jest być właścicielem kamienicy w środku miasta,
która przynosi Ci stały dochód co miesiąc?

Albo w 48 godzin sprzedać mieszkanie, na którym na czysto zarabiasz 20 000 złotych?

 

Co widzisz na co dzień?

Jeśli oglądasz wiadomości w telewizji, czytasz codzienne gazety lub informacje z Internetu, to jaki świat widzisz? Napady, bójki, kradzieże, włamania, wypadki i... tak zwany kryzys, brak pracy i jakichkolwiek sensownych perspektyw w takim kraju, jak Polska...

Ale jest i inna strona świata, której prawie nikt w Polsce nie pokazuje. Prawdopobnie nie usłyszysz też o niej od rodziny lub znajomych, którzy znają tylko tę gorszą stronę, a nawet będą Cię przekonywać, że nie ma żadnej innej!

 • To świat finansowej swobody, w którym nikt nie martwi się, jak przeżyć od pierwszego do pierwszego. A na dobrą emeryturę pracują Twoje własne nieruchomości.
 • To świat, w którym brak pieniędzy nie stoi Ci na drodze do zapewnienia swoim bliskim wszystkiego, czego potrzebują. To też świat podróżowania dla przyjemności, fantastycznych wakacji nad ciepłym morzem, dowolnych zakupów bez żadnego stresu i liczenia pieniędzy...
 • To świat, gdzie pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy!

Rozumiem, że możesz myśleć, że taki świat nie jest dla Ciebie dostępny, bo do tej pory karmiono Cię tylko jego gorszą wizją. Że co? Nie da się? Ach, te przekonania i brak wiary… Spokojnie, rozprawimy się z tym! Opowiem Ci swoją historię, która otworzy Ci oczy na wiele spraw.

Wielu uczestników moich szkoleń szybko dostrzega, że są bardzo blisko tego „lepszego” świata. Mają wiele zasobów, które pomagają zrobić duży krok w kierunku znacznie większych pieniędzy, jednak ograniczają ich tylko bardzo głupie przekonania.

Odpowiedz sobie teraz na jedno ważne pytanie - czy chcesz zacząć tworzyć tę fascynującą, lepszą stronę świata?

W rzeczywistości nie ma czegoś takiego, jak „lepszy” świat! Są tylko nasze decyzje i ich konsekwencje. Brak decyzji też jest decyzją – zostaję w tym miejscu, w którym jestem. Tylko Czy chcesz być w tym samym miejscu za rok, 5, 10 lat?

Czy nie zasługujesz na to, by stworzyć lepszą przyszłość? Dla siebie, rodziny, bliskich, a może i innych osób, którym będziesz w stanie łatwo pomóc?

To świat wielkich okazji!

Czy wiesz, że w Twoim mieście albo w jego pobliżu prawdopodobnie ukryte są lokale, które kupisz prawie za bezcen i sprzedasz lub wynajmiesz potem z zyskiem?

Tak, wiem, trzeba wiedzieć, jak je znaleźć, ocenić ich wartość, tanio kupić, wyremontować i potem na tym zarobić. Robię to od 10 lat, bo przez moje ręce przewija się ponad 120 nieruchmości rocznie, więc wiem dobrze, jak to się robi.

Być może obiły Ci się o uszy historie osób, które bez wielkich problemów wynajmują swoje mieszkania, podczas gdy większość ma z najemcami wiecznie problemy?

Być może czasem się zastanawiasz – jak oni to robią?

Wszystko Ci powiem.

To może być początek nowej wersji Twojego życia

Jeśli własnymi decyzjami i działaniem chcesz już zacząć tworzyć lepszą przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich, to możesz TERAZ zrobić jeden bardzo łatwy krok.

Ten jeden krok wystarczy, by od samych marzeń przejść do konsekwentnego działania. To własnie robią ludzie, którzy przestali martwić się o pieniądze.

Jeżdżą dobrymi samochodami, stać ich na egzotyczne wakacje, kupują mieszkania, domy, kamienice – nie dlatego, że są mądrzejsi, zdolniejsi! Wzięli sprawy w swoje ręce i po prostu zaczęli działać.

 

Bo nic się nie wydarzy bez Twojej decyzji i działania.

A jeśli chcesz zacząć działać jak skuteczny inwestor –ten Pakiet Szkoleniowy Ci w tym pomoże.

Zanim powiesz “to nie DLA MNIE”

Pieniądze szczęścia nie dają, ale trudno dziś bez nich żyć, prawda?

A jutro będzie jeszcze trudniej - rosną koszty, ceny i dochodzą kolejne podatki i opłaty. Jeśli dziś czegoś z tym nie zrobisz, to potem może być za późno.

Liczysz na emeryturę, albo że państwo Ci pomoże?

ZUS jest bankrutem, a państwowa kasa świeci pustkami, stale rośnie deficyt i
zadłużenie Polski. Jeśli Ty nie zatroszczysz się o siebie i swoją rodzinę - to nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Im wcześniej coś z tym zrobisz, tym szybciej zobaczysz rezultaty i wreszcie odetchniesz, bo przestaniesz się martwić o pieniądze. Później będzie znacznie trudniej.

Wiem, pieniądze nie rozwiążą wszystkich problemów! W życiu nie tylko o nie chodzi.
Ale to właśnie dzięki nim zapewniasz swojej rodzinie godne życie, dobrą opiekę medyczną, edukację. Pieniądze umożliwiają zwiedzanie świata i… POMAGANIE innym.

 

Dlaczego Ci się to uda?

Wiele osób ma silne obawy przed inwestycjami
dużych pieniędzy. Bo co będzie, gdy…[TU WPISZ CZYTELNIKU SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ OBAWĘ]

A co będzie, gdy nie skorzystasz z tej okazji do zmiany?

Może na zawsze pozostaniesz dokładnie w tym miejscu, w którym jesteś dziś? Czy nie obawiasz się bardziej tego, że za rok, 5 lat, 20 lat ciągle będziesz w tym samym miejscu, gdy inni odważą się wykorzystywać nadarzające się okazje?

BEZ OBAW!

Do następnej umowy najmu będziesz dobrze przygotowany - ten PAKIET Szkoleniowy  Ci w tym pomoże. 10 lat to przerabiam i wiem, jak się zabezpieczyć, by ograniczyć ryzyko prawie do zera i po prostu spokojnie zarabiać.

Dlatego Ci się uda.

Same konkrety

Ponieważ cenię sobie czas – zarówno swój, jak i Twój, przekazuję w Twoje ręce pakiet szkoleniowy. Oto co jest w pakiecie:

 • GSOI - Gdzie Szukać Okazji Inwestycyjnych - 72 min VOD
 • PBR - Praktyczne Badanie Rynku - 60 min VOD
 • Case Study: Jak majac 6k kupilem 3 mieszkania za 180 i sprzedalem z zyskiem 60 min VOD
 • Program Planowania Celów - 113 min VOD

Dlaczego akurat teraz?

Moja firma sprzedaje/wynajmuje ponad 120 mieszkań rocznie. Widzę co się dzieje na tym rynku i wiem co działa co nie działa. Widzę ryzyka jakie ponoszą niewprawni "inwestorzy"

Znajdziesz okazję i Wykorzystasz je?, czy uciekną Ci sprzed nosa?

Zrób swój pierwszy krok TERAZ.

Co jeszcze Cię powstrzymuje?

Usuńmy wszystkie bariery, które Cię oddzielają od Twoich marzeń, celów i planów. Zamów  ten pakiet szkoleniowy  i z sukcesem znajduj okazje w Twojej okolicy.

Ale, ale…

Ale co?

 • „Brakuje mi wiedzy jak krok po kroku zacząć inwestowanie w nieruchomości”
 • „Nie mam tylu pieniędzy, by kupić teraz tego szkolenia”
 • „Nie wiem jak sprawdzić stan przyszłego najemcę”
 • „Nie mam pojęcia i tych wszystkich sprawach formalnych.”
 • „Do tej pory tylko tracę na nieruchomościach.”
 • „Nie radzę sobie z najmem, zarządzaniem i najemcami.”
 • „BOJĘ SIĘ”

Jakie inne powody możesz wymyśleć, by nie zamówić tego kompletnego szkolenia?

Masz jakieś jeszcze?

Bo na te wszystkie problemy, wymienione wyżej – MAM DLA CIEBIE ODPOWIEDŹ I ROZWIĄZANIA.

Jeśli będziesz chciał zostać w Akademii - nauczysz się inwestowania w nieruchomości krok po kroku.

Jeśli brakuje Ci pieniędzy na ten Pakiet nie inwestuj w nieruchomości!

Jeśli nie dziś, to kiedy?

Aby Ci pomóc podjąć decyzję o zamówieniu tego Pakietu Szkoleniowego, kilka opinii osób które szkoliłem z Inwestowania w Nieruchomości:

shadow-ornament

Co o moich materiałach i szkoleniach sądzą inni?

"Bardzo ciekawa i przystępna wiedza PRAKTYKA. Dzięki Tobie wiem, że inwestowanie w nieruchomości ""dziś"" też jest opłacalne i może być bardzo dobrym biznesem."

Monika,  Gdynia 

Nieruchomościami interesuję się od wielu lat, ale wiedza i doświadczenie Bartka Nosiadka jakie przekazuje pomaga mi w sprawach związanych z wynajmem lokalu, szkoda, że tak późno zabrałam się za inwestowanie w nieruchomości na wynajem (emerytura), aby zapewnić sobie dodatkowe dochody na emeryturze.

Elżbieta Chorąży,  Piła

"Imponuje mi prosty przekaz konkretnej wiedzy nie tylko z zakresu nieruchomości ale i podejścia do życia zarówno zawodowego jak i rodzinnego. Piękna sprawa. "

Dawid, Nowy Sącz

"Bartek jest dla mnie w zakresie nieruchomości inspiracją, realnym dowodem na potwierdzenie, że w Polsce ""da się"" kreatywnym myśleniem dużo osiągnąć.

Marcin, Koszalin

"Cześć. Szkolenia Bartka kupuję już od dawna. Jest to niesamowita skarbnica wiedzy na temat nieruchomości ale i nie tylko. Jestem już po pierwszych inwestycjach. Dzięki wiedzy Bartka są to inwestycje udane i planuje kolejne. Polecam wszystkim zarówno tym co zaczynają jak i bardziej doświadczonym inwestorom.
Pozdrawiam,"

Wojtek, Kraków

"Biorę udział w szkoleniach Bartka prawie od początku jego działalności szkoleniowej w sieci i od początku czułem, że to dobra decyzja. Dzięki dostępowi do szkoleń moja wiedza o
inwestycjach w nieruchomości poszerzyła się w bardzo szybkim tempie. Mnóstwo konkretów,ciekawe rozwiązania i wiarygodność to w
skrócie opis szkoleń Bartka. Szczerze polecam
Pozdrawiam,"

Adam

"Dzięki Twoim szkoleniom odważyłam się zainwestować. Po dwóch latach mam 5 mieszkań!
Dziękuję!"

shadow-ornament

Zatem podsumujmy - w zamówieniu otrzymasz

W Pakiecie:

 • GSOI - Gdzie Szukać Okazji Inwestycyjnych - 72 minutowe szkolenie VOD - dostęp bez limitu czasowego
  • od czego zacząć
  • źródła okazyjnych nieruchomości
  • finansowanie nieruchomości
  • sesja pytań i odpowiedzi
 • Dostęp do naszej platformy Akademii Inwestorów, a w niej:
  • Praktyczne Badanie Rynku - czyli wiedzę - gdzie w Twoim przypadku  powinineś szukać okazyjnych nieruchomości - nie w każdym miejscu inwestowanie jest sensowne. Pokażemy Ci jak to określić za pomocą kilku narzędzi przez Internet.
  • Fundamentalne pytania na które musisz sobie odpowiedzieć przed rozpoczęciem inwestowania w nieruchomości
  • Gdybym zaczynał jeszcze raz - case study
  • Bilet na szkolenie na żywo przez Internet - Akademia Inwestor MASTERMIND - dostępne tylko dla zamkniętej grupy Akademii Inwestor

Do tego wszystkiego masz jeszcze naszą GWARANCJĘ

style-5-top-orange

GWARANCJA

Jak pewnie wiesz, na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancję satysfakcji. Jeśli po zakupie  stwierdzisz, że materiały które otrzymałeś nic dla Ciebie nie wniosły – napisz nam na email kontakt@fibradream.pl, a my bez problemu zwrócimy Ci pieniądze.

Jak więc widzisz NICZYM nie ryzykujesz – całe ryzyko bierzemy na siebie. Jesteśmy jednak pewni, że materiały które otrzymasz i zastosujesz w życiu – przyniesie Ci większe bezpieczeństwo, więcej spokoju ducha, oraz więcej pewności przy wyborze okazyjnej nieruchomości

style-5-bottom

  fade-leftfade-right

  Wartość 535 PLN zamów teraz   tylko za 47 PLN

  Cena promocyjna tylko do wyczerpania zapasów (pozostało kilka sztuk)

  Tak! Chcę to szkolenie w obniżonej cenie