Jak zostać dobrze zarabiającym inwestorem w nieruchomości?

Zamiast więcej pracować, zacznij więcej zarabiać

Sprzedaż zamykamy za

Zawsze zadziwia mnie, jak mało ludzie wiedzą o swoich domach lub mieszkaniach. Codziennie z nich korzystają, płacą za nie, często zadłużają się na całe życie, by je zdobyć, ale kto wie -

JAK NA NICH PRZYZWOICIE ZARABIAĆ?

Czy wiesz, jak to jest być właścicielem kamienicy w środku miasta, która przynosi Ci stały dochód co miesiąc? Albo w 48 godzin sprzedać mieszkanie, na którym na czysto zarabiasz 20 000 złotych? Chcesz więcej? Powiesz może, że trzeba najpierw mieć pieniądze, by sobie pozwolić na taki luksus, tak?

ZGADZA SIĘ. Pieniądz rodzi pieniądz, ale kto powiedział, że to muszą być Twoje pieniądze? Banki, spółdzielnie i kilka innych instytucji pod pewnymi warunkami sfinansują Ci zakup mieszkań, domów lub kamienic – musisz tylko wiedzieć, jak…

Co widzisz na co dzień?

Jeśli oglądasz wiadomości w telewizji, czytasz codzienne gazety lub informacje z Internetu, to jaki świat widzisz? Napady, bójki, kradzieże, włamania, wypadki i... tak zwany kryzys, brak pracy i jakichkolwiek sensownych perspektyw w takim kraju, jak Polska...

Ale jest i inna strona świata, której prawie nikt w Polsce nie pokazuje. Prawdopobnie nie usłyszysz też o niej od rodziny lub znajomych, którzy znają tylko tę gorszą stronę, a nawet będą Cię przekonywać, że nie ma żadnej innej!

 • To świat finansowej swobody, w którym nikt nie martwi się, jak przeżyć od pierwszego do pierwszego. A na dobrą emeryturę pracują Twoje własne nieruchomości.
 • To świat, w którym brak pieniędzy nie stoi Ci na drodze do zapewnienia swoim bliskim wszystkiego, czego potrzebują. To też świat podróżowania dla przyjemności, fantastycznych wakacji nad ciepłym morzem, dowolnych zakupów bez żadnego stresu i liczenia pieniędzy...
 • To świat, gdzie pieniądze pracują dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy!

Rozumiem, że możesz myśleć, że taki świat nie jest dla Ciebie dostępny, bo do tej pory karmiono Cię tylko jego gorszą wizją. Że co? Nie da się? Ach, te przekonania i brak wiary… Spokojnie, rozprawimy się z tym! Opowiem Ci swoją historię, która otworzy Ci oczy na wiele spraw.

Wielu uczestników moich szkoleń szybko dostrzega, że są bardzo blisko tego „lepszego” świata. Mają wiele zasobów, które pomagają zrobić duży krok w kierunku znacznie większych pieniędzy, jednak ograniczają ich tylko bardzo głupie przekonania.

Odpowiedz sobie teraz na jedno ważne pytanie - czy chcesz zacząć tworzyć tę fascynującą, lepszą stronę świata?

W rzeczywistości nie ma czegoś takiego, jak „lepszy” świat! Są tylko nasze decyzje i ich konsekwencje. Brak decyzji też jest decyzją – zostaję w tym miejscu, w którym jestem. Tylko Czy chcesz być w tym samym miejscu za rok, 5, 10 lat?

Czy nie zasługujesz na to, by stworzyć lepszą przyszłość? Dla siebie, rodziny, bliskich, a może i innych osób, którym będziesz w stanie łatwo pomóc?

To świat wielkich okazji!

Czy wiesz, że w Twoim mieście albo w jego pobliżu prawdopodobnie ukryte są lokale, które kupisz prawie za bezcen i sprzedasz lub wynajmiesz potem z zyskiem?

Tak, wiem, trzeba wiedzieć, jak je znaleźć, ocenić ich wartość, tanio kupić, wyremontować i potem na tym zarobić. Robię to od 10 lat, bo przez moje ręce przeszło już ponad 100 nieruchmości, więc wiem dobrze, jak to się robi.

Być może obiły Ci się o uszy historie osób, które bez wielkich pieniędzy na start zaczęły kupować nieruchomości i teraz bardzo dobrze im się powodzi?

Być może czasem się zastanawiasz – jak oni to robią?

Wszystko Ci powiem.

To może być początek nowej wersji Twojego życia

 

Daj mi 2 dni, a ze wszystkimi szczegółami opowiem Ci, jak znajdować i finansować okazyjne nieruchomości oraz co dalej z nimi robić, by nie zjadły Cię podatki, pieniądze regularnie spływały na Twoje konto.

Jeśli własnymi decyzjami i działaniem chcesz już zacząć tworzyć lepszą przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich, to możesz TERAZ zrobić jeden bardzo łatwy krok.

Ten jeden krok wystarczy, by od samych marzeń przejść do konsekwentnego działania. To własnie robią ludzie, którzy przestali martwić się o pieniądze.

Jeżdżą dobrymi samochodami, stać ich na egzotyczne wakacje, kupują mieszkania, domy, kamienice – nie dlatego, że są mądrzejsi, zdolniejsi! Wzięli sprawy w swoje ręce i po prostu zaczęli działać.

 

Bo nic się nie wydarzy bez Twojej decyzji i działania.

A jeśli chcesz zacząć działać jak skuteczny inwestor – moje szkolenie Ci w tym pomoże.

Zanim powiesz “to nie DLA MNIE”

Pieniądze szczęścia nie dają, ale trudno dziś bez nich żyć, prawda?

A jutro będzie jeszcze trudniej - rosną koszty, ceny i dochodzą kolejne podatki i opłaty. Jeśli dziś czegoś z tym nie zrobisz, to potem może być za późno.

Liczysz na emeryturę, albo że państwo Ci pomoże?

ZUS jest bankrutem, a państwowa kasa świeci pustkami, stale rośnie deficyt i
zadłużenie Polski. Jeśli Ty nie zatroszczysz się o siebie i swoją rodzinę - to nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Im wcześniej coś z tym zrobisz, tym szybciej zobaczysz rezultaty i wreszcie odetchniesz, bo przestaniesz się martwić o pieniądze. Później będzie znacznie trudniej.

Wiem, pieniądze nie rozwiążą wszystkich problemów! W życiu nie tylko o nie chodzi.
Ale to właśnie dzięki nim zapewniasz swojej rodzinie godne życie, dobrą opiekę medyczną, edukację. Pieniądze umożliwiają zwiedzanie świata i… POMAGANIE innym.

W życiu Inwestora jest wiele obszarów, które sprawiają wiele problemów i trudności. Tak, wyjaśnię Ci wszystkie niezbędne techniki i triki inwestycyjne,  a dodatkowo na podstawie własnych doświadczeń powiem Ci:

 • 1. Jak godzić pracę zawodową z dbaniem o małżeństwo?
 • 2. Jak godzić obowiązki zawodowe z wychowaniem dzieci?
 • 3. Jak budować trwały biznes - na prawdziwych wartościach, korzyściach dla klienta, zdrowych relacjach i uczciwych zasadach.
 • 4. Jak budować zespół doradców w oparciu o zdrowe i uczciwe relacje?
 • 5. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach z klientami, pracownikami i bliskimi?

Dlaczego Ci się to uda?

Wiele osób ma silne obawy przed zaciąganiem kredytów i inwestycjami
dużych pieniędzy. Bo co będzie, gdy…[TU WPISZ CZYTELNIKU SWOJĄ NAJWIĘKSZĄ OBAWĘ]

A co będzie, gdy nie skorzystasz z tej okazji do zmiany?

Może na zawsze pozostaniesz dokładnie w tym miejscu, w którym jesteś dziś? Czy nie obawiasz się bardziej tego, że za rok, 5 lat, 20 lat ciągle będziesz w tym samym miejscu, gdy inni odważą się wykorzystywać nadarzające się okazje?

BEZ OBAW!

Powiem Ci dokładnie, jak zabezpieczyć swoją inwestycję. A nawet jak brać pieniądze „z powietrza”. 10 lat to przerabiam i wiem, jak się zabezpieczyć, by ograniczyć ryzyko prawie do zera i po prostu spokojnie zarabiać.

Kupujesz wiedzę i doświadczenie polskiego inwestora, który ominął wiele pułapek, które są wręcz typowe dla naszego kraju i żaden zachodni guru nie ma o nich pojęcia.

Dlatego Ci się uda.

Same konkrety

Ponieważ cenię sobie czas – zarówno swój, jak i Twój, każde słowo, każde
zdanie, wypowiedziane na tym szkoleniu będzie służyło Twojemu rozwojowi.

Oto program tego dwudniowego szkolenia:

 • Jak w dzisiejszych realiach znaleźć prawdziwe okazje rynkowe?
 • Inwestowanie w nieruchomości za pomocą sp. z o.o.
 • Strategie podatkowe - legalne obniżanie podatku z inwestycji w nieruchomości
 • Przejście od pracownika do przedsiębiorcy czyli jak uwolnić się od pracy etatowej z wykorzystaniem nieruchomości
 • Od czego rozpocząć inwestowanie w Nieruchomości?
 • Zarządzanie czasem a inwestowanie w nieruchomości
 • System wartości inwestora - gdzie tak naprawdę tkwi problem do rozwiązania
 • Jak negocjować zakup nieruchomości?
 • Jak skutecznie sprzedawać nieruchomości
 • Relacje z ludźmi - w jaki sposób przyciągać najlepszych współpracowników

Jak widzisz – czeka Cię potężna dawka praktycznej wiedzy od bardzo konkretnego człowieka.

Dlaczego akurat teraz?

Właśnie teraz, każdego miesiąca coraz większa liczba kredytów hipotecznych jest stawiana w stan natychmiastowej wymagalności.

Oznacza to, że na rynku pojawia się coraz więcej OKAZJI dla profesjonalnego inwestora.

Wykorzystasz je, czy uciekną Ci sprzed nosa?

Kto się na tym dorobi – Ty, czy ktoś inny, kto ma odwagę szybko przejść do działania i wiedzę, która pomaga eliminować ryzyko i coraz więcej zarabiać na nieruchomościach?

Zrób swój pierwszy krok TERAZ.

Co jeszcze Cię powstrzymuje?

Usuńmy wszystkie bariery, które Cię oddzielają od Twoich marzeń, celów i planów. Przyjdź na szkolenie a dam Ci odpowiedź na Twoje pytania i pomogę szybko wystartować.

Ale, ale…

Ale co?

 • „Brakuje mi wiedzy jak krok po kroku inwestować.”
 • „Nie mam tylu pieniędzy, by kupować nieruchomości.”
 • „Nie wiem jak sprawdzić stan prawny nieruchomości, by nie wtopić pieniędzy.”
 • „Nie mam pojęcia i tych wszystkich sprawach formalnych.”
 • „Nie mam dużej zdolności kredytowej.”
 • „Do tej pory tylko tracę na nieruchomościach.”
 • „Nie radzę sobie z najmem, zarządzaniem i najemcami.”
 • „BOJĘ SIĘ”

Jakie inne powody możesz wymyśleć, by nie brać udziału w tym szkoleniu?

Masz jakieś jeszcze?

Bo na te wszystkie problemy, wymienione wyżej – MAM DLA CIEBIE ODPOWIEDŹ I ROZWIĄZANIA. Nawet na Twój strach – gdy poznasz moją osobistą historię.

Jeśli nie dziś, to kiedy?

Aby Ci pomóc podjąć decyzję o udziale w tym szkoleniu, przygotowałem dla Ciebie dodatkowe bonusy! Oprócz bardzo konkretnej i praktycznej wiedzy o zyskownym inwestowaniu w nieruchomości otrzymasz ode mnie dodatkowo:

shadow-ornament

BONUSY

Bonus #1 wartości 2997 PLN

VIP otrzymuje INW2 +INW1 VOD gratis - wartość 2997zł

Jako bonus do biletu VIP otrzymujesz natychmiast po opłaceniu szkolenia - dostęp do zapisu VoD ze szkolenia INWESTOR 1.0 ponad 8h wiedzy w wersji video + mp3. Musisz wiedzieć że INW1.0 tylko w 40% pokrywa się z wiedzą z INW2.0 - więc to dla Ciebie zysk aż 60% nowej wiedzy. Dodatkowo po szkoleniu otrzymasz także zapis video+mp3 z Inwestora 2.0

BONUS #2 wartości 1497 PLN

5 kompletów DVD INW2.0 do wylosowania dla klientów VIP (wydanie kolekcjonerskie)

BONUS #3 wartości 500 PLN

Dla klientów VIP dodatkowy kupon rabatowy 500PLN do wykorzystania przy zakupie zaawansowanego szkolenia PIN - Praktyk Inwestowania w Nieruchomości

BONUS #4 wartości 197 PLN

Dla wszystkich biletów pakiet umów i klauzuli niezbędnych każdemu Inwestorowi.

- umowy najmu

- umowy remontowo-budowlane

- kwestionariusze najemcy

BONUS #5

Książka “Zarabianie Prawdziwych Pieniędzy” z osobistą dedykacją

Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet uczestnictwa i DZIAŁAJ!

1497 PLN zamiast *2497
SILVER
  Zamów
  • Bilet na szkolenie
  • Wzory umów
  797 PLN zamiast *1497
  VOD
   Zamów
   • VOD z Inwestor 2.0
   • MP3 - Inwestor 2.0
   • Wzory Umów
   • Szczegóły logistyczne

    Szkolenie odbędzie się w Marysin Dworze w Katowicach.

    Zaczynamy 9.10 (piątek) o godz. 11.00 do 20.00
    Kończymy 10.10 (sobota) godz. 9.00-17.00

    W czasie szkolenia przewidziane są opłacone przerwy kawowe,
    oraz możliwość zamówienia do wyboru obiadu na miejscu w czasie szkolenia.

    Nocleg można sobie rezerwować telefonicznie: +48 32 254 44 28

    lub przez email: recepcja@restauracja-katowice.com.pl http://www.restauracja-katowice.com.pl

     

   Co o moich szkoleniach sądzą inni?

   "Bardzo ciekawa i przystępna wiedza PRAKTYKA. Dzięki Tobie wiem, że inwestowanie w nieruchomości ""dziś"" też jest opłacalne i może być bardzo dobrym biznesem."

   Monika,  Gdynia 

   Nieruchomościami interesuję się od wielu lat, ale wiedza i doświadczenie Bartka Nosiadka jakie przekazuje pomaga mi w sprawach związanych z wynajmem lokalu, szkoda, że tak późno zabrałam się za inwestowanie w nieruchomości na wynajem (emerytura), aby zapewnić sobie dodatkowe dochody na emeryturze.

   Elżbieta Chorąży,  Piła

   "Imponuje mi prosty przekaz konkretnej wiedzy nie tylko z zakresu nieruchomości ale i podejścia do życia zarówno zawodowego jak i rodzinnego. Piękna sprawa. "

   Dawid, Nowy Sącz

   "Bartek jest dla mnie w zakresie nieruchomości inspiracją, realnym dowodem na potwierdzenie, że w Polsce ""da się"" kreatywnym myśleniem dużo osiągnąć.

   Marcin, Koszalin

   "Cześć. Szkolenia Bartka kupuję już od dawna. Jest to niesamowita skarbnica wiedzy na temat nieruchomości ale i nie tylko. Jestem już po pierwszych inwestycjach. Dzięki wiedzy Bartka są to inwestycje udane i planuje kolejne. Polecam wszystkim zarówno tym co zaczynają jak i bardziej doświadczonym inwestorom.
   Pozdrawiam,"

   Wojtek, Kraków

   "Biorę udział w szkoleniach Bartka prawie od początku jego działalności szkoleniowej w sieci i od początku czułem, że to dobra decyzja. Dzięki dostępowi do szkoleń moja wiedza o
   inwestycjach w nieruchomości poszerzyła się w bardzo szybkim tempie. Mnóstwo konkretów,ciekawe rozwiązania i wiarygodność to w
   skrócie opis szkoleń Bartka. Szczerze polecam
   Pozdrawiam,"

   Adam

   "Dzięki Twoim szkoleniom odważyłam się zainwestować. Po dwóch latach mam 5 mieszkań!
   Dziękuję!"

   shadow-ornament

   Zatem podsumujmy - o czym dokładnie będą moduły

   Jak w dzisiejszych realiach znaleźć prawdziwe okazje rynkowe?

   • Jak szukać okazji zakupu nieruchomości (szukać samemu czy korzystać z biur nieruchomości) ?
   • Jak wybrać/kupić tą właściwą nieruchomość inwestycyjną?
   • Jakie pułapki czekają na początkującego inwestora i jakie nieruchomości
    są najmniej ryzykowne?
   • Gdzie szukać nieruchomości 30 % poniżej wartości rynkowej
   • Praktyczna weryfikacja nieruchomości - co sprawdzić, jak sprawdzić (meldunek, zadłużenia, techniczne, wierzyciele itd)
   • Pokażę przykłady konkretnych moich pierwszych zakupów, oraz błędy jakie zrobiłem - co teraz zrobiłbym inaczej
   • Jak skutecznie poradzić sobie z ogromem ofert w portalach internetowych i wybrać te które są warte zainteresowania.
   • Jak nie kupić kota w worku

   Inwestowanie w nieruchomości za pomocą sp. z o.o.

   • Wykorzystanie spółki z o.o. do inwestowania w nieruchomości
   • Kredyty Inwestycyjne dla spółek z o.o.
   • Zdolność kredytowa spółki z o.o.
   • Plusy i minusy inwestowania przez sp. z o.o.

   Strategie podatkowe - legalne obniżanie podatku z inwestycji w nieruchomości

   • Prowadzenie działalności polegające na robieniu flipów, jakie podatki należy płacić i w jakiej wysokości?
   • Aspekty podatkowe kupowania i sprzedawania nieruchomości
   • Inwestowanie jako małżeństwo czy lepiej osobno-też pod względem podatkowym
   • Jak legalnie zmniejszyć podatki do minimum - tarcze podatkowe
   • Podatki związane z wynajmowaniem mieszkania, ryczałt lub własna działalność gospodarcza
   • Podatki przy zakupie i sprzedaży mieszkania
   • Ulgi podatkowe przy sprzedaży/kupnie mieszkania

   Od czego rozpocząć inwestowanie w Nieruchomości?

   • Jak inwestować na "pełny etat", czyli jaką formę prawną swojej działalności wybrać i kiedy należy to zrobić?
   • Jak dobrze zabezpieczyć się przed rozpoczęciem inwestowania tak aby nie zostać bankrutem w wyniku błędnie podjętych decyzji.
   • Jak zacząć działać na większą skalę?
   • "Posiadam jedno mieszkanie na wynajem. Trochę boję się iść dalej, ale jednocześnie bardzo chcę mieć kilka mieszkań" - jak pokonać strach i zrobić kolejny krok

   Zarządzanie czasem a inwestowanie w nieruchomości

   • Jak pogodzić inwestowanie w nieruchomości z tym co robisz teraz? Jak znaleźć na to czas?
   • Jak zlecać prace związane z inwestowaniem tak żebyś nie musiał wszystkiego robić samemu
   • Czy dzięki inwestowaniu w nieruchomości można realnie zyskać więcej czasu i pieniędzy
   • Jak wyrobić w sobie nawyk robienia rzeczy ważnych i przestać zajmować się tematami które zajmują bardzo wiele czasu a nie przynoszą efektów

   Jak kupić nieruchomość?

   • Na co zwrócić szczególną uwagę przy kupnie nieruchomości
   • Jak negocjować cenę i kiedy
   • Jak stworzyć klimat negocjacyjny który doprowadzi do zadowolenia sprzedawcy i kupującego
   • Jak niewielkim kosztem, podnieść rynkową wartość, nabytej nieruchomości.
   • Jakie są ryzyka zadłużenia
   • Jak ocenić stan techniczny nieruchomości
   • Jak ocenić stan prawny nieruchomości

   Jak finansować nieruchomości

   • Jak finansować inwestycje mądrze i bezpiecznie
   • Jak uzyskać tanie finansowanie dla nieruchomości
   • Jakie koszty ukryte czekają każdego inwestora
   • Jak bezpiecznie korzystać z długu, jakie są pułapki zaciągania kredytów na nieruchomość?
   • Jakie ryzyka finansowe czekają Inwestora na rynku nieruchomości

   Do tego wszystkiego masz jeszcze moją GWARANCJĘ

   style-5-top-orange

   GWARANCJA

   Jak pewnie wiesz, na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancję satysfakcji. Jeśli po zakupie VOD stwierdzisz że wiedzą którą otrzymałeś nic dla Ciebie nie wniosła – napisz mi na email kontakt@fibradream.pl a my bez problemu zwrócimy Ci pieniądze.

   Jeśli chodzi o bilet stacjonarny – jeżeli do drugiej przerwy stwierdzisz że to szkolenie jest nie dla Ciebie – powiedz mi o tym na szkoleniu – a ja zwrócę Ci kwotę zapłaconą za bilet.

   Jak więc widzisz NICZYM nie ryzykujesz – całe ryzyko biorę na siebie ja. Jestem jednak pewien, że wiedzę którą otrzymasz i zastosujesz w życiu – przyniesie Ci wielokrotność zainwestowanych pieniędzy.

   style-5-bottom

   Działaj teraz zanim oferta wygaśnie

    Koniec sprzedaży za:

     Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet uczestnictwa

     1497 PLN zamiast *2497
     SILVER
      Zamów
      • Bilet na szkolenie
      • Wzory umów
      797 PLN zamiast *1497
      VOD
       Zamów
       • VOD z Inwestor 2.0
       • MP3 - Inwestor 2.0
       • Wzory Umów